Listing Courtesy of: IOWA AOR / Hubbell Homes Of Iowa, LLC
9391 Modena Lane West Des Moines, IA 50266
Pending (291 Days)
MLS #:
722188
Lot Size
5,663 SQFT
Type
Condo
Year Built
2025
IOWA AOR
Last checked May 15 2026 at 6:43 AM GMT-0500
Bathroom Details
- Full Bathroom: 1
- 3/4 Bathrooms: 2
- Fireplace: Electric
- Fireplace: 1
Listing Price History
Jan 20, 2026
Price Changed
$409,900
-1%
-$5,100
Dec 10, 2025
Price Changed
$415,000
-1%
-$4,900
Oct 23, 2025
Price Changed
$419,900
-1%
-$5,000
Aug 19, 2025
Price Changed
$424,900
-10%
-$45,000
Jul 17, 2025
Listed
$469,900